Grafika i malarstwo w Galerii

17.04.2024 r.

W ubiegły piątek w Galerii Sztuki MOK otwarte zostały wystawy malarstwa Agaty Woźniak-Niemkiewicz i grafiki Dominiki Surmacz.

Alicja z Nagrodą Młodych

17.04.2024 r.

Alicja Wojnarowska otrzymała Nagrodę Młodych, czyli nagrodę jury młodzieżowego za spektakl "cudawianki" podczas VIII Ogólnopolskiego Festiwalu

"ferment" wyróżniony

17.04.2024 r.

Młodzieżowy Teatr Małych Form "ferment" otrzymał wyróżnienie podczas XII Podkarpackich Spotkań Teatralnych "Zwierciadła".

Happysad zagra na Dniach Dębicy

15.04.2024 r.

Gwiazda tegrorocznych Dni Dębicy - zespół Happysad wystąpi 25 maja na stadionie przy ul. Akademickiej. Koncert rozpocznie się ok. 20:30, wstęp wolny.

Krakowiacy i Górale - karty wstępu niedostępne

12.04.2024 r.

Szanowni Państwo, informujemy, że karty wstępu na wodewil "Cud, czyli Krakowiacy i Górale" są już niestety niedostępne.

Teatralny Czwartek - Kaczmarek

11.04.2024 r.

W ubiegłym tygodniu na scenie Domu Kultury Śnieżka zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć spektakl "Kaczmarek" w reżyserii Małgorzaty Paszkier

Krakowiacy i Górale

10.04.2024 r.

Dębickie Towarzystwo Muzyczno-Śpiewacze zaprasza na „Cud, czyli Krakowiacy i Górale”, wodewil w trzech aktach z muzyką Jana Stefaniego do libretta

Sukcesy na Festiwalu Słowa w Lubaczowie

10.04.2024 r.

Nasza reprezentacja uczestniczyła w jubileuszowym, XXV Ogólnopolskim Festiwalu Słowa w Lubaczowie, w ramach którego odbyły się trzy konkursy.

Dziewięć nominacji dla recytatorów

10.04.2024 r.

Dziewięć nominacji do etapu wojewódzkiego 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego wręczono podczas eliminacji rejonowych w Domu Kultury Śnieżka.

DębicaArt w rytmie tanga

10.04.2024 r.

Najpiękniejsze tanga z okresu międzywojnia zabrzmiały na pierwszym z cyklu koncertów "DębicaArt – Wizje i Inspiracje. Jan Michalak zaprasza".

Pokaż wszystkie aktualności