Logotyp - MOK Dębica

Dzień Mamy i Taty

29.05.2024 r.

W Domu Kultury "Mors" z dedykacją dla rodziców wystąpiły grupy artystyczne Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

Happysad przyciągnął tłumy

27.05.2024 r.

Gwiazda tegorocznych Dni Dębicy zespół Happysad przyciągnął tłumy fanów na stadion miejski przy ul. Akademickiej.

Repertuar kina - czerwiec

23.05.2024 r.

Zapraszamy na czerwcowe seanse filmowe w Kinie Śnieżka.

23.05.2024 r.

3 czerwca zapraszamy całe rodziny do parku przy Domu Kultury Śnieżka na imprezę z okazji Dnia Dziecka.

26. edycja Pajacy za nami

23.05.2024 r.

Przedstawiamy protokoły jury XXVI Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Pajace".

Co nam w sercach gra

22.05.2024 r.

10 czerwca zapraszamy do Domu Kultury Śnieżka na koncert wokalistów MOK wieńczący sezon artystyczny 2023/2024.

Nasze placówki

• Wodociagi

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.