Logotyp - MOK Dębica

Pamięć dobrych chwil

20.05.2024 r.

W Galerii Sztuki MOK została otwarta wystawa malarstwa zatytułowana "Pamięć dobrych chwil". Wernisaż uświetnił występ Grupy Artystycznej Safo.

Dni Dębicy 2024

15.05.2024 r.

Burmistrz Dębicy Mateusz Kutrzeba oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zapraszają na wydarzenia w ramach Dni Dębicy 2024.

XXVI Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Pajace - program

15.05.2024 r.

Przedstawiamy program XXVI Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Pajace", który odbędzie się 20 i 21 maja w Domu Kultury "Śnieżka".

XXII Galicyjskie Konfrontacje Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

14.05.2024 r.

XXII Galicyjskie Konfrontacje Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych odbędą się 23 czerwca na dębickim rynku.

Wszystko to Wam zawdzięczam

09.05.2024 r.

Serdecznie zapraszamy do Domu Kultury "Mors" na wyjątkowe spektakle Soul Dance w dniach 14 i 16 czerwca.

Jezioro łabędzie

08.05.2024 r.

"Jezioro łabędzie" w wykonaniu Royal Ukrainian Ballet z Charkowa będzie można zobaczyć na scenie Domu Kultury "Mors".

Nasze placówki

• Wodociagi

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.