Funky Flow

Data publikacji: 15.02.2024 r.

11 kwietnia zapraszamy do Domu Kultury „Śnieżka” na koncert grupy Funky Flow.

Funky Flow to wybuchowa mieszanka jazzu i funky z elementami bluesa i rocka. To prawie typowe organ trio. Muzyka oparta na funkowym groovie, organowym basie i harmonii oraz gitarowym pierwszym planie. Autorskie kompozycje mieszają się ze standardami jazzowymi i coverami w wyjątkowych aranżacjach.

Zespół powstał w 2005 r i od tego czasu przeszedł długa drogę muzyczną i personalną. Przez te prawie 20 lat Funky Flow nagrał 2 albumy (Couple of Grooves oraz 3), przejechał Polskę i nie tylko, występując na festiwalach i koncertach klubowych, z których warto wymienić m.in.: Pozytywne Wibracje Festiwal - na jednej scenie przed Angie Stone w projekcie Eskaubei i Funky Flow – Białystok, Art Territory - Łuck (UA), Krokus Jazz Festiwal - Jelenia Góra, Art Fest – Tarnów, Rzeszów Jazz Festiwal itp.

Ponadto muzycy poza zespołem mają udział w produkcji i nagraniach kilkunastu płyt, zagrali kilkaset koncertów, łącznie z występami na South by West (Texas), Przystanek Woodstock czy eliminacje Eurowizji, współpracowali lub występowali m.in. z Jennifer Batten (Michael Jackson), Jack Moore (syn Gary Moore’a), Wojtek Pilichowski, Zbigniew Jakubek, Krzysztof Puma Piasecki i inni.

Funky Flow to:
Jakub Szturm - gitara
Tomek Drachus - hammond, syntezatory
Tomek Stawarz - perkusja

11.04.2024 | 19:00
Dom Kultury Śnieżka

Bilety w cenie 35 zł / 30 zł do kupienia w kasie DK Śnieżka oraz na bilety.mokdebica.pl

funky flow