Pantery wyróżnione!

Data publikacji: 21.03.2024 r.

16 marca w Domu Kultury "Mors" miał miejsce XII Festiwal Tańca "Złoty Gryf". Miejski Ośrodek Kultury reprezentował zespół Taneczny "Pantera" działający w Domu Kultury "Śnieżka" pod czujnym okiem Pani Agaty Lig-Saramy. Grupa otrzymała wyróżnienie za chortografię pt. "Snowman".

Grupę tworzą: Martyna Bryk, Jowita Nowak, Nadia Ozimek, Maja Skrzypek, Julia Sztorc, Wiktoria Wicher, Emilia Ciebień, Łucja Ciebień, Oliwia Garncarz, Nina Jakubowska, Zuzanna Jamuła, Jolanta Jedlińska, Emilia Kubicka, Nikola Kubisztal, Oliwia Lorek, Amelia Magoleń, Anna Marek, Milena Para, Milena Pękala, Lena Polniaszek.

Serdecznie gratulujemy!