Pętla Czasu z dofinansowaniem

Data publikacji: 07.05.2024 r.

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy został beneficjentem programu Edukacja kulturalna i otrzyma 30 tys. zł dofinansowania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację 3. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Pętla Czasu".

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizując Program "Edukacja kulturalna" wspiera projekty związane z edukacją kulturalną, które są ważne dla rozwoju kapitału społecznego. Dofinansowaniem objęte są działania edukacyjno-animacyjne stymulujące kreatywność i aktywizujące twórczo wszystkie grupy wiekowe i społeczne.

Wyczekujcie kolejnych informacji. Zapraszamy już teraz w dniach 25-27 października do Dębicy.