Siła miłości

Data publikacji: 20.03.2024 r.

6 kwietnia zapraszamy do Domu Kultury "Mors" na koncert "Siła miłości" poświęcony pamięci więźniarek niemieckiego obozu koncentracyjnego Ravensbrück.

To już trzynasta edycja projektu zainicjowanego w 2012 roku przez Andrzeja Roga. Obejmuje cykliczne koncerty poświęcone pamięci ofiar tego miejsca. Odbywające się wieczorem spotkania z poezją, którym towarzyszy muzyka, śpiew i pokazy multimedialne przypominają o potędze ducha, która może objawiać się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Reżyseria: Andrzej Róg

Kierownictwo muzyczne: Stefan Błaszczyński

Multimedia i reżyseria światła: Ada Bystrzycka

Kompozycje: Stefan Błaszczyński, Roman Klimowicz, Adrian Konarski, Andrzej Lamers, Maria Lamers, Adam Niedzielin, Adam Prucnal, Andrzej Róg, Dawid Sulej Rudnicki