Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa

05.07.2023 r.

Alicja Majewska wystąpi 2 grudnia na scenie Domu Kultury Mors w koncercie promującym płytę "Piosenki Korcza i Andrusa".

2. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Pętla Czasu

03.07.2023 r.

Drodzy recytatorzy, instruktorzy i wielbiciele sztuki żywego słowa! Serdecznie zapraszamy Was do Dębicy w dniach 3-5 listopada 2023 roku

XXV Dni Sztuki

03.07.2023 r.

Agencja Artystyczna "Aplauz" zaprasza na XXV Dni Sztuki i Muzyczną Galę Jubileuszową zatytułowaną "Magia Operetki i Musicalu".

Trzy świnki

03.07.2023 r.

12 sierpnia zapraszamy do parku przy Domu Kultury "Śnieżka" na spektakl dla dzieci pt. "Trzy świnki".

Igloopolanie ze Znakiem Kultury

03.07.2023 r.

Zespół Pieśni i Tańca "Igloopolanie" uhonorowany został "Znakiem Kultury" - Nagrodą Marszałka Województwa Podkarpackiego za szczególne osiągnięcia.

Wakacje z kulturą

28.06.2023 r.

Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury przygotował wakacyjną ofertę dla mieszkańców miasta.

Nasze placówki