Wernisaż dwóch wystaw

20.03.2024 r.

W Galerii Sztuki MOK otwarto wystawę malarstwa Rafała Pacześniaka i Andrzeja Rułki oraz poplenerową wystawę rysunku Czudrys 5.

Złote Gryfy wręczono po raz dwunasty

19.03.2024 r.

Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak" grupa II oraz Akademia Tańca z Krakowa to laureaci Grand Prix XII Festiwalu Tańca "Złoty Gryf".

Zemsta

18.03.2024 r.

Musical "Zemsta" to imponujące widowisko z elementami dobrego humoru prosto spod pióra mistrza Fredry wzbudzające zainteresowanie dzieci i młodzieży.

Alicja w Krainie Czarów

18.03.2024 r.

Musical "Alicja w Krainie Czarów" to imponujące widowisko z elementami dobrego humoru wzbudzające zainteresowanie dzieci i młodzieży.

Recytatorskie sukcesy

14.03.2024 r.

13 marca w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy miały miejsce eliminacje powiatowe IX Wojewódzkiego Turnieju Poezji i Prozy

Teatralny Czwartek: Kaczmarek

13.03.2024 r.

4 kwietnia zapraszamy do Domu Kultury "Śnieżka" na Teatralny Czwartek i spektakl "Kaczmarek" w reżyserii Małgorzaty Paszkier-Wojcieszonek.

Nasze placówki